همه محصولات
-
قطعات سرامیکی آلومینا
-
مسکن سرامیکی
-
سرامیک آلومینا متالایز
-
قطعات سرامیکی سفارشی
-
عایق سرامیک آلومینا
-
حلقه های سرامیکی آلومینا
-
سنسور فشار سرامیکی
-
سرامیک فنی پیشرفته
-
سرامیک مهندسی پیشرفته
-
فیوز سرامیک
-
بلوک های اتصال دهنده سرامیکی
-
قطعات الکترونیکی سرامیکی
-
سرامیک مگنترون
-
قطعات سرامیکی زیرکونیا
-
میله های سرامیکی آلومینا
-
آقای فرنپاسخ بسیار سریع و آسان برای صحبت! -
آقای جکسونخدمات خوب و خوب صحبت کردن.
کلید واژه ها [ alumina ceramic components ] همخوانی داشتن 280 محصولات.
محصولات سرامیکی با چقرمگی شکست 99% Al2O3 برای ماشین آلات
| مواد شیمیایی: | Al2O3 |
|---|---|
| حداکثر از Temp استفاده کنید: | 1650 ℃ |
| چگالی ظاهری: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
9.0-10.0 سرامیک متالایز ثابت دی الکتریک > 20KV/Mm برای لوازم خانگی
| مقاومت فشاری: | > 400 مگاپاسکال |
|---|---|
| میزان مقاومت: | >1014Ω.cm |
| اندازه: | سفارشی |
بلوک های اتصال دهنده عایق سرامیک اکسید آلومینا با سختی بالا
| نام محصول: | بلوک های رابط سرامیکی / قطعات سرامیکی کاربردی خاص |
|---|---|
| محتوای AL2O3: | 90٪ - 99٪ |
| کششی: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
محفظه سرامیکی آلومینای الکتریکی و الکترونیکی برای محفظه خاموش کردن قوس خلاء
| مواد شیمیایی: | AL2O3 |
|---|---|
| Max. حداکثر Use Temp. از Temp استفاده کنید.: | 1650 ℃ |
| چگالی ظاهری: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
اجزای دقیق سرامیکی زیرکونیا مقاوم در برابر سایش 3.9 گرم بر سانتی متر مکعب
| نام محصول: | قطعات سرامیکی زیرکونیا / قطعات سرامیکی ماشینکاری ساختاری |
|---|---|
| نرخ انبساط حرارتی (10-6K-1):: | 10 |
| کششی: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
قطعات سرامیکی زیرکونیا با چگالی بالا 6.0g/cm3 3.9g/cm3
| نام محصول: | قطعات سرامیکی زیرکونیا / قطعات سرامیکی ماشینکاری ساختاری |
|---|---|
| نرخ انبساط حرارتی (10-6K-1):: | 10 |
| کششی: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
مسکن سرامیک فنی پیشرفته 300A
| نام محصول: | مسکن رله سرامیک / مسکن رله سرامیکی |
|---|---|
| مواد: | آلومینا (اکسید آلومینیوم، Al2O3) |
| مقاومت عایق: | 1000M Ω(1000VDC) |
قدرت دی الکتریک 16 KV/mm - 20 KV/mm قطعات سرامیکی زیرکونیا
| نام محصول: | قطعات سرامیکی زیرکونیا / قطعات سرامیکی ماشینکاری ساختاری |
|---|---|
| نرخ انبساط حرارتی (10-6K-1):: | 10 |
| کششی: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
محفظه رله Al2O3 عایق سرامیک اکسید آلومینیوم 3.6g/cm3-3.9g/cm3
| مواد شیمیایی: | AL2O3 |
|---|---|
| Max. حداکثر Use Temp. از Temp استفاده کنید.: | 1650 ℃ |
| چگالی ظاهری: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
سرامیک مستطیلی متالیزه بر پایه آلومینا برای کنتاکتور EV DC
| نام محصول: | کنتاکتور DC سرامیک/سرامیک آلومینا متالایز رله |
|---|---|
| مواد: | آلومینا (اکسید آلومینیوم، Al2O3) |
| مقاومت عایق: | 1000M Ω (1000VDC) |

