همه محصولات
-
قطعات سرامیکی آلومینا
-
مسکن سرامیکی
-
سرامیک آلومینا متالایز
-
قطعات سرامیکی سفارشی
-
عایق سرامیک آلومینا
-
حلقه های سرامیکی آلومینا
-
سنسور فشار سرامیکی
-
سرامیک فنی پیشرفته
-
سرامیک مهندسی پیشرفته
-
فیوز سرامیک
-
بلوک های اتصال دهنده سرامیکی
-
قطعات الکترونیکی سرامیکی
-
سرامیک مگنترون
-
قطعات سرامیکی زیرکونیا
-
میله های سرامیکی آلومینا
-
آقای فرنپاسخ بسیار سریع و آسان برای صحبت! -
آقای جکسونخدمات خوب و خوب صحبت کردن.
کلید واژه ها [ alumina ceramic components ] همخوانی داشتن 280 محصولات.
عایق های سرامیکی الکتریکی با چگالی بالا سرامیک های پایه آلومینا ۹۵٪
| نام محصول: | قطعات الکترونیکی سرامیک / سرامیک الکترونیکی |
|---|---|
| محتوای AL2O3: | 90٪ - 99٪ |
| کششی: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
باتری قطعات الکترونیکی سرامیک آلومینا پرسلن ضد خوردگی ISO14001
| مواد شیمیایی: | AL2O3 |
|---|---|
| Max. حداکثر Use Temp. از Temp استفاده کنید.: | 1650 ℃ |
| چگالی ظاهری: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
سرامیک آلومینا اکسید لوله سرامیکی با دمای بالا Al2O3 برای قطعات الکتریکی
| نام محصول: | مسکن رله سرامیک / مسکن رله سرامیکی |
|---|---|
| مواد: | آلومینا (اکسید آلومینیوم، Al2O3) |
| مقاومت عایق: | 1000M Ω(1000VDC) |
محفظه سرامیکی اکسید آلومینا برای کنتاکتور ولتاژ بالا EV
| مواد شیمیایی: | AL2O3 |
|---|---|
| Max. حداکثر Use Temp. از Temp استفاده کنید.: | 1650 ℃ |
| چگالی ظاهری: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
محفظه سرامیکی 95% اکسید آلومینیوم برای اجزای رله
| Chemical ingredients: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Use Temp.: | 1650℃ |
| Bulk Density: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
کنتاکتور لحیم کاری فلزی سرامیک 3.9g/Cm3 بر پایه آلومینا مقاوم در برابر سایش
| مواد شیمیایی: | AL2O3 |
|---|---|
| Max. حداکثر Use Temp. از Temp استفاده کنید.: | 1650 ℃ |
| چگالی ظاهری: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
عایق سرامیک قطعات الکترونیکی سرامیک مهندسی پیشرفته
| نام محصول: | عایق قطعات الکترونیکی سرامیکی سرامیک های مهندسی پیشرفته از چین |
|---|---|
| نرخ انبساط حرارتی (10-6K-1):: | 10 |
| کششی: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
صفحه دریچه آب سرامیک مکانیکی اکسید آلومینیوم 95% AL2O3 سرامیکی پیشرفته
| نام محصول: | صفحه دریچه آب سرامیک مکانیکی اکسید آلومینیوم 95% AL2O3 سرامیکی پیشرفته |
|---|---|
| محتوای Al2O3: | 90٪ - 99٪ |
| کششی: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
قاب سرامیکی 95% بر پایه آلومینا
| مواد شیمیایی: | Al2O3 |
|---|---|
| حداکثر از Temp استفاده کنید: | 1650 ℃ |
| چگالی ظاهری: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
95% سرامیک اکسید آلومینا / مجموعه رله کنتاکتور لحیم کاری سرامیک به فلز
| مواد شیمیایی: | AL2O3 |
|---|---|
| Max. حداکثر Use Temp. از Temp استفاده کنید.: | 1650 ℃ |
| چگالی ظاهری: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |

