همه محصولات
-
قطعات سرامیکی آلومینا
-
مسکن سرامیکی
-
سرامیک آلومینا متالایز
-
قطعات سرامیکی سفارشی
-
عایق سرامیک آلومینا
-
حلقه های سرامیکی آلومینا
-
سنسور فشار سرامیکی
-
سرامیک فنی پیشرفته
-
سرامیک مهندسی پیشرفته
-
فیوز سرامیک
-
بلوک های اتصال دهنده سرامیکی
-
قطعات الکترونیکی سرامیکی
-
سرامیک مگنترون
-
قطعات سرامیکی زیرکونیا
-
میله های سرامیکی آلومینا
-
آقای فرنپاسخ بسیار سریع و آسان برای صحبت! -
آقای جکسونخدمات خوب و خوب صحبت کردن.
کلید واژه ها [ alumina ceramic components ] همخوانی داشتن 280 محصولات.
AL2O3 98% عنصر گرمایش عایق سرامیکی هدایت حرارتی پایین
| نام محصول: | عایق سرامیک آلومینا |
|---|---|
| مواد: | 98% اکسید آلومینیوم |
| تراکم: | 3.9g/cm3-5.9g/cm3 |
حلقه مهر و موم شفت سرامیکی عایق سرامیکی متالایز AL2O3 ISO14001
| نام محصول: | حلقه های سرامیکی آلومینا متالیز / عایق های سرامیکی برای باتری |
|---|---|
| مواد: | آلومینا (اکسید آلومینیوم، Al2O3) |
| مقاومت عایق: | 1000M Ω (1000VDC) |
قطعات سرامیک فنی 95% سرامیک اکسید آلومینیوم متالیز رله EV HV
| نام محصول: | کنتاکتور DC سرامیک / سرامیک آلومینا متالایز رله |
|---|---|
| مواد: | آلومینا (اکسید آلومینیوم، Al2O3) |
| مقاومت عایق: | 1000M Ω(1000VDC) |
قطعات یدکی سرامیکی زیرکونیا با چگالی بالا سفارشی
| نام محصول: | قطعات سرامیکی زیرکونیا / قطعات سرامیکی ماشینکاری ساختاری |
|---|---|
| نرخ انبساط حرارتی (10-6K-1):: | 10 |
| کششی: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
قطعات سرامیکی کنتاکتور لحیم کاری فلزی مجموعه سرامیکی رله پیشرفته سفارشی Antaeus
| مواد: | AL2O3 |
|---|---|
| Max. حداکثر Use Temp. از Temp استفاده کنید.: | 1650 ℃ |
| چگالی ظاهری: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
محفظه سرامیکی دوامدار برای فشار 10-3Pa در کاربردهای سنگین
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی: | بالا |
|---|---|
| زمان انتشار: | ≤10 میلیثانیه |
| توضیحات: | محفظه سرامیکی آلومینا عایق شده |
میله عایق برق سرامیک 95
| نام محصول: | عایق سرامیک آلومینا |
|---|---|
| مواد: | اکسید آلومینیوم ریز |
| تراکم: | 3.7g/cm3-5.9g/cm3 |
سطح صاف پایان خانه سرامیکی در رنگ سفید با زمان آزاد شدن سریع ≤10ms
| مقاومت در برابر سایش: | بالا |
|---|---|
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی: | بالا |
| توضیحات: | محفظه سرامیکی آلومینا عایق شده |
مواد خانه سرامیکی پیشرفته بنفش مقاوم در برابر سایش برای رله وسایل نقلیه الکتریکی
| مواد شیمیایی: | AL2O3 |
|---|---|
| Max. حداکثر Use Temp. از Temp استفاده کنید.: | 1650 ℃ |
| چگالی ظاهری: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
میله سرامیکی قابل ماشینکاری آلومینا با دقت بالا ISO9001
| نام محصول: | میله های سرامیکی آلومینا / میله های عایق اکسید آلومینیوم برای باتری |
|---|---|
| محتوای AL2O3: | 90٪ - 99٪ |
| کششی: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |

