همه محصولات
-
قطعات سرامیکی آلومینا
-
مسکن سرامیکی
-
سرامیک آلومینا متالایز
-
قطعات سرامیکی سفارشی
-
عایق سرامیک آلومینا
-
حلقه های سرامیکی آلومینا
-
سنسور فشار سرامیکی
-
سرامیک فنی پیشرفته
-
سرامیک مهندسی پیشرفته
-
فیوز سرامیک
-
بلوک های اتصال دهنده سرامیکی
-
قطعات الکترونیکی سرامیکی
-
سرامیک مگنترون
-
قطعات سرامیکی زیرکونیا
-
میله های سرامیکی آلومینا
-
آقای فرنپاسخ بسیار سریع و آسان برای صحبت! -
آقای جکسونخدمات خوب و خوب صحبت کردن.
کلید واژه ها [ alumina ceramic components ] همخوانی داشتن 280 محصولات.
عایق آلومینا قطعات سرامیکی 95% رله AL2O3 مجموعه های سرامیکی
| مواد شیمیایی: | اجزای سرامیکی آلومینا Al2O3 |
|---|---|
| Max. حداکثر Use Temp. از Temp استفاده کنید.: | 1650 ℃ |
| چگالی ظاهری: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
کنتاکتور اجزای سرامیکی آلومینا کارخانه سرامیک مهندسی پیشرفته برای رله
| مواد شیمیایی: | اجزای سرامیکی آلومینا Al2O3 |
|---|---|
| Max. حداکثر Use Temp. از Temp استفاده کنید.: | 1650 ℃ |
| چگالی ظاهری: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
اجزای سرامیکی آلومینیوم صنعتی سفارشی برای سنسور اکسیژن
| مواد شیمیایی: | AL2O3 |
|---|---|
| Max. حداکثر Use Temp. از Temp استفاده کنید.: | 1650 ℃ |
| چگالی ظاهری: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
وسایل نقلیه انرژی قطعات سرامیکی آلومینا 3.82 گرم/سانتی متر مکعب مجموعه سرامیک به فلز
| مواد شیمیایی: | AL2O3 |
|---|---|
| Max. حداکثر Use Temp. از Temp استفاده کنید.: | 1650 ℃ |
| چگالی ظاهری: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
3.6-3.9 G/Cm3 قطعات سرامیکی آلومینا با رسانایی حرارتی 20-30 W/M.K
| حداکثر دمای عملیاتی: | 1800 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| مواد: | سرامیک آلومینا |
| ولتاژ شکست: | 20 کیلو ولت بر میلی متر |
اجزای سرامیکی آلومینیوم سفارشی 200-400 MPa مقاومت انعطاف پذیر
| Volume Density: | ≥3.65 |
|---|---|
| Volume Resistivity: | >10^13 Ohm-cm |
| Shape: | Customized |
اجزای سرامیکی آلومینا عاجی با ولتاژ شکست 20 کیلو ولت بر میلیمتر
| Key Word: | Ivory Electronic Ceramic Components |
|---|---|
| Form: | Solid |
| Volume Resistivity: | >10^13 Ohm-cm |
اجزای سرامیکی آلومینا با عملکرد بالا با ثابت دیالکتریک 9-9.7، رسانایی حرارتی 20 وات بر متر کلوین و تلرانس 0.02 ± میلیمتر
| Usage: | Iatf16949 Ceramic Housing |
|---|---|
| Size: | Various Sizes Available |
| Thermal Conductivity: | 20 W/mK |
High Precision Alumina Ceramic Components with ±0.02 mm Tolerance and 358-550 Mpa Flexural Strength
| Mechanical Strength: | High |
|---|---|
| Usage: | Iatf16949 Ceramic Housing |
| Key Word: | Ivory Electronic Ceramic Components |
اجزای سرامیکی آلومینا با عملکرد بالا با جذب آب 0٪، رسانایی حرارتی 20 وات بر متر کلوین و چگالی حجمی ≥3.65
| Key Word: | Ivory Electronic Ceramic Components |
|---|---|
| Volume Density: | ≥3.65 |
| Tolerance: | ±0.02 Mm |

