همه محصولات
-
قطعات سرامیکی آلومینا
-
مسکن سرامیکی
-
سرامیک آلومینا متالایز
-
قطعات سرامیکی سفارشی
-
عایق سرامیک آلومینا
-
حلقه های سرامیکی آلومینا
-
سنسور فشار سرامیکی
-
سرامیک فنی پیشرفته
-
سرامیک مهندسی پیشرفته
-
فیوز سرامیک
-
بلوک های اتصال دهنده سرامیکی
-
قطعات الکترونیکی سرامیکی
-
سرامیک مگنترون
-
قطعات سرامیکی زیرکونیا
-
میله های سرامیکی آلومینا
-
آقای فرنپاسخ بسیار سریع و آسان برای صحبت! -
آقای جکسونخدمات خوب و خوب صحبت کردن.
کلید واژه ها [ alumina ceramic components ] همخوانی داشتن 280 محصولات.
یک به یک سفارشی 99 جزء سرامیکی آلومینا با فرآیند ماشینکاری
| نام محصول: | جزء سرامیکی سفارشی/ 99 قطعات سرامیکی آلومینا / قطعات سرامیکی ماشینکاری ساختاری/ |
|---|---|
| نرخ انبساط حرارتی (10-6K-1):: | 10 |
| کششی: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
قطعات سرامیکی آلومینا با ثابت دی الکتریک 9.6 و ولتاژ شکست 20 کیلو ولت بر میلی متر
| رسانایی گرمایی: | 20-30 W/mK |
|---|---|
| فرم: | جامد |
| حداکثر دمای عملیاتی: | 1800 درجه سانتیگراد |
IATF16949 خانه سرامیکی آلومینیوم اجزای سرامیکی با تراکم 3.9 G/cm3 و سختی ROHS ≥85
| Hardness: | 9 Mohs |
|---|---|
| Gas Tightness: | ≤1.0*10^-11 |
| Rohs Hardness: | ≥85 |
اجزای سرامیکی آلومینا با دقت بالا با محفظه سرامیکی Iatf16949 و مقاومت در برابر شوک حرارتی 250 درجه سانتیگراد
| Breakdown Voltage: | 20 KV/mm |
|---|---|
| Rohs Hardness: | ≥85 |
| Usage: | Iatf16949 Ceramic Housing |
High Gas Tightness Corrosion Resistant Polished Alumina Ceramic Components and Rings for Extreme Conditions
| Dielectric Constant: | 9.6 |
|---|---|
| Thermal Conductivity: | 25 W/mK |
| Package: | Carton |
High Dielectric Constant Alumina Ceramic Components for Extreme Environments and Temperature Applications
| Dielectricity Constant: | 9-9.7 / 1MHz.25℃ |
|---|---|
| Breakdown Voltage: | 20 KV/mm |
| Bulk Density: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
اجزای سرامیکی آلومینا با چگالی بالا 3.9 G/cm3، ولتاژ شکست 20 کیلو ولت بر میلیمتر و مقاومت در برابر شوک حرارتی 250 درجه سانتیگراد
| Breakdown Voltage: | 20 KV/mm |
|---|---|
| Volume Density: | ≥3.65 |
| Thermal Shock Resistance: | 250℃ |
اجزای سرامیکی آلومینا عاجی با مقاومت خمشی 358-550 مگاپاسکال، جذب آب صفر و رسانایی حرارتی 20 وات بر متر کلوین
| Usage: | Iatf16949 Ceramic Housing |
|---|---|
| Dielectricity Constant: | 9-9.7 / 1MHz.25℃ |
| Tolerance: | ±0.02 Mm |
High-Performance Alumina Ceramic Components with Dielectricity Constant 9-9.7 / 1MHz.25C, Maximum Use Temperature 1600-1650℃, and Flexural Strength 200-400 MPa
| Usage: | Ceramic Chamber DC Contactor Assembly |
|---|---|
| Rohs Hardness: | ≥85 |
| Maximum Use Temperature: | 1600-1650℃ |
قطعات سرامیکی آلومینا سفید با سختی 9.0 Mohs
| مقاومت فشاری: | 1000-2000 مگاپاسکال |
|---|---|
| رسانایی گرمایی: | 20-30 W/mK |
| حداکثر دمای عملیاتی: | 1800 درجه سانتیگراد |

