همه محصولات
-
قطعات سرامیکی آلومینا
-
مسکن سرامیکی
-
سرامیک آلومینا متالایز
-
قطعات سرامیکی سفارشی
-
عایق سرامیک آلومینا
-
حلقه های سرامیکی آلومینا
-
سنسور فشار سرامیکی
-
سرامیک فنی پیشرفته
-
سرامیک مهندسی پیشرفته
-
فیوز سرامیک
-
بلوک های اتصال دهنده سرامیکی
-
قطعات الکترونیکی سرامیکی
-
سرامیک مگنترون
-
قطعات سرامیکی زیرکونیا
-
میله های سرامیکی آلومینا
-
آقای فرنپاسخ بسیار سریع و آسان برای صحبت! -
آقای جکسونخدمات خوب و خوب صحبت کردن.
کلید واژه ها [ alumina ceramic components ] همخوانی داشتن 280 محصولات.
پوسته سرامیکی آلومینا با سختی 9.0 Mohs با مقاومت فشاری 1000-2000 مگاپاسکال
| ولتاژ شکست: | 20 کیلو ولت بر میلی متر |
|---|---|
| استحکام خمشی: | 200-400 مگاپاسکال |
| رنگ: | سفید |
برش سرامیکی آلومینیوم با قدرت بالا 200 تا 400 MPa
| Breakdown Voltage: | 20 KV/mm |
|---|---|
| Volume Resistivity: | >10^13 Ohm-cm |
| Shape: | Customized |
95 آلومینیوم فلزی سرامیکی قوس اتاق Assy برای خودروهای الکتریکی هیبریدی
| مواد: | سرامیک آلومینا متالایز 95 |
|---|---|
| Max. حداکثر Use Temp. از Temp استفاده کنید.: | 1650 ℃ |
| چگالی ظاهری: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
سختی بالا 99% 96% 95% قطعات سرامیکی آلومینا مقاوم در برابر دمای بالا
| مواد شیمیایی: | AL2O3 |
|---|---|
| Max. حداکثر Use Temp. از Temp استفاده کنید.: | 1650 ℃ |
| چگالی ظاهری: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
برش سرامیکی آلومینیوم با چگالی حجم بالا ≥365مقاومت در برابر ضربه های حرارتی 250 درجه سانتیگراد و سفتی گاز ≤1.0*10^-11
| Tolerance: | ±0.02 Mm |
|---|---|
| Wear Resistance: | High Wear Resistance |
| Usage: | Iatf16949 Ceramic Housing |
High-Performance Alumina Ceramic Shell with 20 W/mK Thermal Conductivity 15 KV/mm Dielectric Strength and ±0.02 Mm Tolerance
| Chemical Resistance: | Excellent |
|---|---|
| Thermal Conductivity: | 20 W/mK |
| Dielectric Strength: | 15 KV/mm |
صفحه سرامیکی آلومینا دارای گواهی IATF16949 با جذب آب صفر برای مقاومت شیمیایی و خوردگی
| Size: | Various Sizes Available |
|---|---|
| Dielectric Strength: | 15 KV/mm |
| Water Absorption: | 0% |
High Performance Alumina Ceramic Slice with Dielectricity Constant 9-9.7, 0% Water Absorption, and 20 W/mK Thermal Conductivity
| Flexural Strength: | 358(52) - 550 Mpa(psix10^3) |
|---|---|
| Chemical Resistance: | Excellent |
| Water Absorption: | 0% |
قطعات سرامیکی آلومینیوم متالیزه ایزوله شده برقی سرامیکی برای رله ها و کانتکتورها
| مواد شیمیایی: | AL2O3 |
|---|---|
| Max. حداکثر Use Temp. از Temp استفاده کنید.: | 1650 ℃ |
| چگالی ظاهری: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
حلقه های سرامیکی آلومینا صنعت 95% AL2O3
| نام محصول: | حلقه های سرامیکی آلومینا متالیز / عایق های سرامیکی برای باتری |
|---|---|
| مواد: | آلومینا (اکسید آلومینیوم، Al2O3) |
| مقاومت عایق: | 1000M Ω(1000VDC) |

