همه محصولات
-
قطعات سرامیکی آلومینا
-
مسکن سرامیکی
-
سرامیک آلومینا متالایز
-
قطعات سرامیکی سفارشی
-
عایق سرامیک آلومینا
-
حلقه های سرامیکی آلومینا
-
سنسور فشار سرامیکی
-
سرامیک فنی پیشرفته
-
سرامیک مهندسی پیشرفته
-
فیوز سرامیک
-
بلوک های اتصال دهنده سرامیکی
-
قطعات الکترونیکی سرامیکی
-
سرامیک مگنترون
-
قطعات سرامیکی زیرکونیا
-
میله های سرامیکی آلومینا
-
آقای فرنپاسخ بسیار سریع و آسان برای صحبت! -
آقای جکسونخدمات خوب و خوب صحبت کردن.
کلید واژه ها [ alumina ceramic components ] همخوانی داشتن 280 محصولات.
قطعات سرامیکی آلومینا سخت کانکتور سرامیکی کاربردی ویژه برای بخاری
| نام محصول: | بلوک های رابط سرامیکی / قطعات سرامیکی کاربردی خاص |
|---|---|
| محتوای AL2O3: | 90٪ - 99٪ |
| کششی: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
اجزای سرامیکی سفید یا عاج 99.5% Al2O3 آلومینا 3.6g/Cm3 3.9g/Cm3
| مواد شیمیایی: | Al2O3 |
|---|---|
| حداکثر از Temp استفاده کنید: | 1650 ℃ |
| چگالی ظاهری: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
اجزای سرامیکی آلومینا با مقاومت سایشی 99% Al2O3
| مواد شیمیایی: | Al2O3 |
|---|---|
| حداکثر از Temp استفاده کنید: | 1650 ℃ |
| چگالی ظاهری: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
هیتر سرامیکی 99% اجزای سرامیکی آلومینا عایق شده مقاوم در برابر سایش
| مواد شیمیایی: | Al2O3 |
|---|---|
| حداکثر از Temp استفاده کنید: | 1650 ℃ |
| چگالی ظاهری: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
اجزای سرامیکی آلومینا 99% Al2O3 مقاوم در برابر فرسایش 3.6g/Cm3 3.9g/Cm3
| مواد شیمیایی: | Al2O3 |
|---|---|
| حداکثر از Temp استفاده کنید: | 1650 ℃ |
| چگالی ظاهری: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
اجزای سرامیکی آلومینا با مدول الاستیسیته بالا 99.8% Al2O3
| مواد شیمیایی: | Al2O3 |
|---|---|
| حداکثر از Temp استفاده کنید: | 1650 ℃ |
| چگالی ظاهری: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
حلقه سرامیکی آلومینیوم پولیش شده با ولتاژ شکستن 20 KV / mm سختی Rohs ≥85 و ثابت دی الکتریک 9-9.7 / 1MHz.25 °C
| Breakdown Voltage: | 20 KV/mm |
|---|---|
| Wear Resistance: | High Wear Resistance |
| Rohs Hardness: | ≥85 |
پوسته سرامیکی آلومینا با نفوذناپذیری گاز ≤1.0*10^-11، تلرانس ±0.02 میلیمتر و مقاومت در برابر شوک حرارتی 250℃ برای صنعت نیمههادی
| Gas Tightness: | ≤1.0*10^-11 |
|---|---|
| Form: | Solid |
| Thermal Shock Resistance: | 250℃ |
قاب سرامیکی آلومینیوم با مقاومت بالا در برابر فرسایش با سختی 9 Mohs و ولتاژ شکستن 20 KV / mm برای اجزای Al2O3
| Hardness: | 9 Mohs |
|---|---|
| Chemical Ingredients: | Al2O3 Alumina Ceramic Components |
| Dielectricity Constant: | 9-9.7 / 1MHz.25℃ |
1800 درجه سانتی گراد حداکثر دمای عملیاتی حلقه سرامیکی آلومینا 1012 Ω. سانتی متر مقاومت عایق
| مواد: | سرامیک آلومینا |
|---|---|
| انبساط حرارتی: | 7.2×10-6/K |
| ولتاژ شکست: | 20 کیلو ولت بر میلی متر |

