همه محصولات
-
قطعات سرامیکی آلومینا
-
مسکن سرامیکی
-
سرامیک آلومینا متالایز
-
قطعات سرامیکی سفارشی
-
عایق سرامیک آلومینا
-
حلقه های سرامیکی آلومینا
-
سنسور فشار سرامیکی
-
سرامیک فنی پیشرفته
-
سرامیک مهندسی پیشرفته
-
فیوز سرامیک
-
بلوک های اتصال دهنده سرامیکی
-
قطعات الکترونیکی سرامیکی
-
سرامیک مگنترون
-
قطعات سرامیکی زیرکونیا
-
میله های سرامیکی آلومینا
-
آقای فرنپاسخ بسیار سریع و آسان برای صحبت! -
آقای جکسونخدمات خوب و خوب صحبت کردن.
کلید واژه ها [ alumina ceramic components ] همخوانی داشتن 280 محصولات.
قطعات سرامیکی سفارشی CNC 99 آلومینا مقاوم در برابر مواد شیمیایی
| نام محصول: | جزء سرامیکی سفارشی/ 99 قطعات سرامیکی آلومینا / قطعات سرامیکی ماشینکاری ساختاری/ |
|---|---|
| نرخ انبساط حرارتی (10-6K-1):: | 10 |
| کششی: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
قطعات سرامیکی سفارشی مواد آلومینا عایق خوب در رنگ زرد
| نام محصول: | کامپوننت سرامیکی سفارشی/ 99 قطعات سرامیکی آلومینا / قطعات سرامیکی ماشینکاری ساختاری/ |
|---|---|
| نرخ انبساط حرارتی (10-6K-1):: | 10 |
| کششی: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
99 قطعات سرامیکی سفارشی آلومینا مقاوم در برابر سایش برای صنعت
| نام محصول: | جزء سرامیکی سفارشی/ 99 قطعات سرامیکی آلومینا / قطعات سرامیکی ماشینکاری ساختاری/ |
|---|---|
| نرخ انبساط حرارتی (10-6K-1):: | 10 |
| کششی: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
پوسته سرامیک Al2o3 96 قطعات فنی سرامیک برای فیوز فشار قوی
| نام محصول: | پوسته سرامیک Al2o3 96 قطعات فنی سرامیک برای فیوز فشار قوی |
|---|---|
| نرخ انبساط حرارتی (10-6K-1):: | 10 |
| کششی: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
قطعات سرامیکی صنعتی ISO14001
| نام محصول: | سرامیک فنی پیشرفته / قطعات سرامیک ویژه Alunima |
|---|---|
| محتوای AL2O3: | 90٪ - 99٪ |
| کششی: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
اجزای مواد سرامیکی پیشرفته Magnetron 95% برای لوازم خانگی برقی
| نام محصول: | سرامیک مایکروویو مگنترون |
|---|---|
| مواد: | 95% اکسید آلومینیوم |
| تراکم: | 3.7g/cm3-5.9g/cm3 |
محفظه رله کنتاکتور فلزی به سرامیک بر اساس آلومینا
| مواد شیمیایی: | Al2O3 |
|---|---|
| حداکثر از Temp استفاده کنید: | 1650 ℃ |
| چگالی ظاهری: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
قطعات سرامیکی سفارشی صنعت ماشینکاری CNC 99٪ آلومینا
| نام محصول: | جزء سرامیکی سفارشی/ 99 قطعات سرامیکی آلومینا / قطعات سرامیکی ماشینکاری ساختاری/ |
|---|---|
| نرخ انبساط حرارتی (10-6K-1):: | 10 |
| کششی: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
عایق قطعات الکترونیکی سرامیک به مجموعه کنتاکتور DC محفظه سرامیکی
| نام: | عایق قطعات الکترونیکی سرامیک به مجموعه کنتاکتور DC محفظه سرامیکی |
|---|---|
| Max. حداکثر Use Temp. از Temp استفاده کنید.: | 1650 ℃ |
| چگالی ظاهری: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
95 آلومینا مگنترون سرامیکی با سختی بالا برای لوازم برقی خانگی
| نام محصول: | سرامیک مایکروویو مگنترون |
|---|---|
| مواد: | 95% اکسید آلومینیوم |
| تراکم: | 3.7g/cm3-5.9g/cm3 |

