همه محصولات
-
قطعات سرامیکی آلومینا
-
مسکن سرامیکی
-
سرامیک آلومینا متالایز
-
قطعات سرامیکی سفارشی
-
عایق سرامیک آلومینا
-
حلقه های سرامیکی آلومینا
-
سنسور فشار سرامیکی
-
سرامیک فنی پیشرفته
-
سرامیک مهندسی پیشرفته
-
فیوز سرامیک
-
بلوک های اتصال دهنده سرامیکی
-
قطعات الکترونیکی سرامیکی
-
سرامیک مگنترون
-
قطعات سرامیکی زیرکونیا
-
میله های سرامیکی آلومینا
-
آقای فرنپاسخ بسیار سریع و آسان برای صحبت! -
آقای جکسونخدمات خوب و خوب صحبت کردن.
کلید واژه ها [ alumina ceramic components ] همخوانی داشتن 280 محصولات.
Alumina Ceramic Plate with 9-9.7 Dielectricity Constant at 1MHz.25C for High Dielectric Strength and 1600-1650℃ Maximum Use Temperature
| Bulk Density: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
|---|---|
| Maximum Use Temperature: | 1600-1650℃ |
| Form: | Solid |
کارخانه ISO9001 قطعات رله خودرو مجموعه قطعات سرامیکی آلومینا 95
| مواد شیمیایی: | AL2O3 |
|---|---|
| Max. حداکثر Use Temp. از Temp استفاده کنید.: | 1650 ℃ |
| چگالی ظاهری: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
کامپوزیت سرامیک فلزی سرامیک با آلومینا بالا متالایز رله EV
| نام محصول: | مسکن رله سرامیک / مسکن رله سرامیکی |
|---|---|
| مواد: | آلومینا (اکسید آلومینیوم، Al2O3) |
| مقاومت عایق: | 1000M Ω (1000VDC) |
محفظه سرامیکی آلومینیوم عایق شده با مقاومت شیمیایی بالا و مقاومت به شوک حرارتی تا 250C
| زمان بهره برداری: | ≤30 میلیثانیه |
|---|---|
| عایق حرارتی: | بالا |
| مقاومت در برابر سایش: | بالا |
رسانایی حرارتی پایین محصولات سرامیکی آلومینا 99% برای گرمایش الکتریکی
| مواد شیمیایی: | Al2O3 |
|---|---|
| حداکثر از Temp استفاده کنید: | 1650 ℃ |
| چگالی ظاهری: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
عایق حلقه های سرامیکی آلومینای مهر و موم شده مقاوم در برابر قلیایی برای باتری
| نام محصول: | حلقه های سرامیکی آلومینا متالیز / عایق های سرامیکی برای باتری |
|---|---|
| مواد: | آلومینا (اکسید آلومینیوم، Al2O3) |
| مقاومت عایق: | 1000M Ω(1000VDC) |
مهر و موم پمپ عاج حلقه های سرامیکی آلومینا مقاوم در برابر اسید
| نام محصول: | حلقه های سرامیکی آلومینا متالیز / عایق های سرامیکی برای باتری |
|---|---|
| مواد: | آلومینا (اکسید آلومینیوم، Al2O3) |
| مقاومت عایق: | 1000M Ω(1000VDC) |
عایق های الکتریکی حلقه های سرامیکی آلومینا 95 AL2O3 برای مهندسی خودرو
| نام محصول: | حلقه های سرامیکی آلومینا متالیز / عایق های سرامیکی برای باتری |
|---|---|
| مواد: | آلومینا (اکسید آلومینیوم، Al2O3) |
| مقاومت عایق: | 1000M Ω(1000VDC) |
حلقه های عایق صنعتی حلقه های سرامیکی سیل آلومینا 550 مگاپاسکال
| نام محصول: | حلقه های سرامیکی آلومینا متالیز / عایق های سرامیکی برای باتری |
|---|---|
| مواد: | آلومینا (اکسید آلومینیوم، Al2O3) |
| مقاومت عایق: | 1000M Ω(1000VDC) |
حلقه O سرامیکی 95% آلومینا ریز
| نام محصول: | حلقه های سرامیکی آلومینا متالیز / عایق های سرامیکی برای باتری |
|---|---|
| مواد: | آلومینا (اکسید آلومینیوم، Al2O3) |
| مقاومت عایق: | 1000M Ω(1000VDC) |

