همه محصولات
-
قطعات سرامیکی آلومینا
-
مسکن سرامیکی
-
سرامیک آلومینا متالایز
-
قطعات سرامیکی سفارشی
-
عایق سرامیک آلومینا
-
حلقه های سرامیکی آلومینا
-
سنسور فشار سرامیکی
-
سرامیک فنی پیشرفته
-
سرامیک مهندسی پیشرفته
-
فیوز سرامیک
-
بلوک های اتصال دهنده سرامیکی
-
قطعات الکترونیکی سرامیکی
-
سرامیک مگنترون
-
قطعات سرامیکی زیرکونیا
-
میله های سرامیکی آلومینا
-
آقای فرنپاسخ بسیار سریع و آسان برای صحبت! -
آقای جکسونخدمات خوب و خوب صحبت کردن.
کلید واژه ها [ alumina ceramic components ] همخوانی داشتن 280 محصولات.
حلقه ماشینکاری دقیق سرامیک مهندسی پیشرفته سرامیک چین
| نام محصول: | حلقه ماشینکاری دقیق سرامیک مهندسی پیشرفته سرامیک چین |
|---|---|
| مواد: | سرامیک آلومینا 96 95 |
| مقاومت عایق: | 1000M Ω (1000VDC) |
99٪ مواد آلومینا قطعات سرامیکی سفارشی با سختی بالا در رنگ زرد
| نام محصول: | جزء سرامیکی سفارشی/ 99 قطعات سرامیکی آلومینا / قطعات سرامیکی ماشینکاری ساختاری/ |
|---|---|
| نرخ انبساط حرارتی (10-6K-1):: | 10 |
| کششی: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
فیوز سرامیکی سفارشی 95% آلومینا مقاوم در برابر سایش با سوراخ هایی برای محافظت از فیوز
| نام محصول: | کامپوننت سرامیکی سفارشی/ 99 قطعات سرامیکی آلومینا / قطعات سرامیکی ماشینکاری ساختاری/ |
|---|---|
| نرخ انبساط حرارتی (10-6K-1):: | 10 |
| کششی: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
تکنولوژی پیشرفته 95 آلومینیوم اکسید سرامیک Al2O3 آلومینیوم سرامیک
| مواد شیمیایی: | AL2O3 |
|---|---|
| Max. حداکثر Use Temp. از Temp استفاده کنید.: | 1650 ℃ |
| چگالی ظاهری: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
صفحه سرامیکی برقی سفارشی 95% 96% با روکش طلا
| نام محصول: | صفحه سرامیکی برقی سفارشی 95% 96% با روکش طلا |
|---|---|
| مواد: | آلومینا (اکسید آلومینیوم، Al2O3) |
| مقاومت عایق: | 1000M Ω (1000VDC) |
اجزای سرامیکی الکترونیکی عاج Al2O3 آلومینا سرامیک لحیم کاری کنتاکتور فلزی 3.6-3.9g/Cm3
| مواد شیمیایی: | سرامیک آلومینا 96 Al2O3 |
|---|---|
| Max. حداکثر Use Temp. از Temp استفاده کنید.: | 1650 ℃ |
| چگالی ظاهری: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
سرامیک های آلومینا متالایز سفارشی با مقاومت عایق >1012Ω
| مقاومت عایق: | > 1012Ω |
|---|---|
| ثابت دی الکتریک: | 9.0-10.0 |
| مواد: | سرامیک آلومینا متالایز |
اجسام فیوز لوله های سرامیکی آلومینیوم اکسید برای وسایل نقلیه انرژی جدید، HEV
| نام محصول: | لوله محافظ سرامیک Iso9001 لوله عایق برق 95% آلومینا متالایز سرامیک IATF16949 |
|---|---|
| مواد: | آلومینا (اکسید آلومینیوم، Al2O3) |
| مقاومت عایق: | 1000M Ω (1000VDC) |
عایق های سرامیکی الکتریکی 95% با آلومینا بالا برای مقاوم در برابر سایش فیوز
| نام محصول: | عایق های سرامیکی الکتریکی 95% با آلومینا بالا برای مقاوم در برابر سایش فیوز |
|---|---|
| مواد: | آلومینا (اکسید آلومینیوم، Al2O3) |
| مقاومت عایق: | 1000M Ω (1000VDC) |
لحیم کاری سرامیک بر پایه آلومینا متالایز سفید با فلز برای کنتاکتور EV DC
| نام محصول: | کنتاکتور DC سرامیک/سرامیک آلومینا متالایز رله |
|---|---|
| مواد: | آلومینا (اکسید آلومینیوم، Al2O3) |
| مقاومت عایق: | 1000M Ω (1000VDC) |

