همه محصولات
-
قطعات سرامیکی آلومینا
-
مسکن سرامیکی
-
سرامیک آلومینا متالایز
-
قطعات سرامیکی سفارشی
-
عایق سرامیک آلومینا
-
حلقه های سرامیکی آلومینا
-
سنسور فشار سرامیکی
-
سرامیک فنی پیشرفته
-
سرامیک مهندسی پیشرفته
-
فیوز سرامیک
-
بلوک های اتصال دهنده سرامیکی
-
قطعات الکترونیکی سرامیکی
-
سرامیک مگنترون
-
قطعات سرامیکی زیرکونیا
-
میله های سرامیکی آلومینا
-
آقای فرنپاسخ بسیار سریع و آسان برای صحبت! -
آقای جکسونخدمات خوب و خوب صحبت کردن.
کلید واژه ها [ alumina ceramic components ] همخوانی داشتن 280 محصولات.
محصولات سرامیک اکسید آلومینا با چگالی بالا 99% ضد خوردگی
| مواد شیمیایی: | Al2O3 |
|---|---|
| حداکثر از Temp استفاده کنید: | 1650 ℃ |
| چگالی ظاهری: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
ضد خوردگی سرامیک آلومینا مگنترون 95
| نام محصول: | سرامیک مایکروویو مگنترون |
|---|---|
| مواد: | 95% اکسید آلومینیوم |
| تراکم: | 3.7g/cm3-5.9g/cm3 |
اجزای سرامیکی دقیق آلومینا متالایز 95% AL2O3
| نام محصول: | سرامیک فنی پیشرفته / قطعات سرامیک ویژه Alunima |
|---|---|
| محتوای AL2O3: | 90٪ - 99٪ |
| کششی: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
قطعات سرامیکی آلومینا سفید ولتاژ بالا رله DC سرامیکی متالیز شده پوشش خاموش کننده قوس انرژی جدید
| مواد: | AL2O3 |
|---|---|
| Max. حداکثر Use Temp. از Temp استفاده کنید.: | 1650 ℃ |
| چگالی ظاهری: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
اجزای سرامیکی الکتریکی آلومینا مواد سرامیکی پیشرفته 358-550 مگاپاسکال
| مواد شیمیایی: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. حداکثر Use Temp. از Temp استفاده کنید.: | 1650 ℃ |
| چگالی حجیم: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
عایق سرامیکی آلومینا الکتریکی عاج جزء باتری مقاوم در برابر ضربه
| مواد شیمیایی: | Al2O3 |
|---|---|
| حداکثر از Temp استفاده کنید: | 1650 ℃ |
| چگالی ظاهری: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
قطعات سرامیکی دقیق AL2O3 سرامیک برش لیزری فنی سبک وزن
| نام محصول: | سرامیک مهندسی پیشرفته / قطعات سرامیک فنی ویژه |
|---|---|
| محتوای AL2O3: | 90٪ - 99٪ |
| کششی: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
95٪ مایکروویو مگنترون اجزای سرامیکی با دقت بالا
| نام محصول: | سرامیک مایکروویو مگنترون |
|---|---|
| مواد: | آلومینا (اکسید آلومینیوم، Al2O3) |
| تراکم: | 3.7g/cm3-5.9g/cm3 |
سرامیک اکسید آلومینا 99% Al2O3 برای تولید انرژی خورشیدی
| مواد شیمیایی: | Al2O3 |
|---|---|
| حداکثر از Temp استفاده کنید: | 1650 ℃ |
| چگالی ظاهری: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
محصولات سرامیکی با چقرمگی شکست بالا 99% Al2O3
| مواد شیمیایی: | Al2O3 |
|---|---|
| حداکثر از Temp استفاده کنید: | 1650 ℃ |
| چگالی ظاهری: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |

