همه محصولات
-
قطعات سرامیکی آلومینا
-
مسکن سرامیکی
-
سرامیک آلومینا متالایز
-
قطعات سرامیکی سفارشی
-
عایق سرامیک آلومینا
-
حلقه های سرامیکی آلومینا
-
سنسور فشار سرامیکی
-
سرامیک فنی پیشرفته
-
سرامیک مهندسی پیشرفته
-
فیوز سرامیک
-
بلوک های اتصال دهنده سرامیکی
-
قطعات الکترونیکی سرامیکی
-
سرامیک مگنترون
-
قطعات سرامیکی زیرکونیا
-
میله های سرامیکی آلومینا
-
آقای فرنپاسخ بسیار سریع و آسان برای صحبت! -
آقای جکسونخدمات خوب و خوب صحبت کردن.
کلید واژه ها [ high density zirconia ceramic parts ] همخوانی داشتن 417 محصولات.
واشر سرامیکی آلومینا عاج 95% مواد سرامیکی ماشینکاری AL2O3
| نام محصول: | حلقه های سرامیکی آلومینا متالیز / عایق های سرامیکی برای باتری |
|---|---|
| مواد: | آلومینا (اکسید آلومینیوم، Al2O3) |
| مقاومت عایق: | 1000M Ω(1000VDC) |
حلقه های عایق صنعتی حلقه های سرامیکی سیل آلومینا 550 مگاپاسکال
| نام محصول: | حلقه های سرامیکی آلومینا متالیز / عایق های سرامیکی برای باتری |
|---|---|
| مواد: | آلومینا (اکسید آلومینیوم، Al2O3) |
| مقاومت عایق: | 1000M Ω(1000VDC) |
عایق سرامیکی آلومینا 95% AL2O3 متالیز شده برای باتری
| مواد شیمیایی: | AL2O3 |
|---|---|
| Max. حداکثر Use Temp. از Temp استفاده کنید.: | 1650 ℃ |
| چگالی ظاهری: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
حلقه مهر و موم عایق سرامیکی اکسید آلومینیوم AL2O3 3.9 گرم / سانتی متر مکعب برای برق باتری
| مواد شیمیایی: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. حداکثر Use Temp. از Temp استفاده کنید.: | 1650 ℃ |
| چگالی حجیم: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
قطعات سرامیکی سفارشی Al2O3 Relay EV Alumina Shells
| مواد شیمیایی: | Al2O3 |
|---|---|
| حداکثر از Temp استفاده کنید: | 1650 ℃ |
| چگالی ظاهری: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
EV HVDC Contactor Advanced Technical Ceramics Al2O3 سرامیک آلومینیوم اکسید
| مواد شیمیایی: | Al2O3 |
|---|---|
| حداکثر از Temp استفاده کنید: | 1650 ℃ |
| چگالی ظاهری: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
محفظه سرامیکی با آلومینا بالا ضد خوردگی 3.6-3.9g/cm3 برای رله ولتاژ بالا
| مواد شیمیایی: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. حداکثر Use Temp. از Temp استفاده کنید.: | 1650 ℃ |
| چگالی حجیم: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
ISO9001 رله سرامیکی محفظه محصولات سرامیک پیشرفته مقاوم در برابر سایش
| مواد شیمیایی: | Al2O3 |
|---|---|
| حداکثر از Temp استفاده کنید: | 1650 ℃ |
| چگالی ظاهری: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
EV HVDC Relay Ceramic Housing سرامیک بین المللی فنی سرامیک IATF16949
| مواد شیمیایی: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. حداکثر Use Temp. از Temp استفاده کنید.: | 1650 ℃ |
| چگالی حجیم: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
3.6-3.9g/cm3 قطعات سرامیکی فنی عایق اکسید آلومینیوم برای کنتاکتور HVDC
| مواد شیمیایی: | Al2O3 |
|---|---|
| حداکثر از Temp استفاده کنید: | 1650 ℃ |
| چگالی ظاهری: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |

